MK-Gaming
Добредојдовте на форумов! Имајте пријатен ден.
MK-Gaming
Добредојдовте на форумов! Имајте пријатен ден.
MK-Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MK-Gaming

Hide N Seek
 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
tomashaker4e
Претставување на членовите I_vote_lcapПретставување на членовите I_voting_barПретставување на членовите I_vote_rcap 
thefogx
Претставување на членовите I_vote_lcapПретставување на членовите I_voting_barПретставување на членовите I_vote_rcap 
Admin
Претставување на членовите I_vote_lcapПретставување на членовите I_voting_barПретставување на членовите I_vote_rcap 
Inside
Претставување на членовите I_vote_lcapПретставување на членовите I_voting_barПретставување на членовите I_vote_rcap 
aaaaa
Претставување на членовите I_vote_lcapПретставување на членовите I_voting_barПретставување на членовите I_vote_rcap 
AjNStajN^
Претставување на членовите I_vote_lcapПретставување на членовите I_voting_barПретставување на членовите I_vote_rcap 
csmaps
Претставување на членовите I_vote_lcapПретставување на членовите I_voting_barПретставување на членовите I_vote_rcap 
protector-.^
Претставување на членовите I_vote_lcapПретставување на членовите I_voting_barПретставување на членовите I_vote_rcap 
invisible
Претставување на членовите I_vote_lcapПретставување на членовите I_voting_barПретставување на членовите I_vote_rcap 
-[oWneD]-
Претставување на членовите I_vote_lcapПретставување на членовите I_voting_barПретставување на членовите I_vote_rcap 
I ja gi ispolnuvam site uslovi :D zz
Претставување на членовите I_icon_minitimeСре Aвг 12, 2009 7:18 pm by -[oWneD]-
I ja gi ispolnuvam site uslovi Very Happy zz

Comments: 0
Prestavete go Klanot
Претставување на членовите I_icon_minitimeЧет Jул 23, 2009 1:29 am by Admin
OVDEKA MOZETE DA PRESTAVUVATE KLANOVI (SEKAKVI)

Comments: 7
Predlozi za Serverot
Претставување на членовите I_icon_minitimeПет Jул 24, 2009 4:32 pm by tomashaker4e
Ovdeka stavajte gi vasite predlozi za toa sto treba da se smeni na serverot Smile i ako imate nekoi plugini , slobodno pratete ni gi Smile

Comments: 15

 

 Претставување на членовите

Go down 
+3
thefogx
tomashaker4e
Admin
7 posters
АвторПорака
Admin
Admin
Admin



Posts : 35
Поени : 5630
Join date : 2009-07-23

Претставување на членовите Empty
ПишувањеПредмет: Претставување на членовите   Претставување на членовите I_icon_minitimeЧет Jул 23, 2009 1:21 am

OVDEKA MOZETE DA SE PRESTAVUVATE I TAKVI DRUGI NESTA!!!
Вратете се на почетокот Go down
http://mk-gaming.darkbb.com
tomashaker4e
Admin
Admin
tomashaker4e


Posts : 42
Поени : 5711
Join date : 2009-07-23
Age : 27

Претставување на членовите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Претставување на членовите   Претставување на членовите I_icon_minitimeЧет Jул 23, 2009 10:55 pm

Zdravo na site ,, jas sum Tomas (hh site me znaete) i tolku Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
thefogx
Редовен
thefogx


Posts : 39
Поени : 5462
Join date : 2009-07-25
Location : Скопје

Претставување на членовите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Претставување на членовите   Претставување на членовите I_icon_minitimeНед Jул 26, 2009 12:27 am

Здраво, јас сум thefogx a.k.a. MacedonianHnS # thefogx играм редовно на Max Hide N Seek серверот и ме знаете и мене Smile Се викам Марио, ме викаат Муце и така...Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://db-campaign.freehostia.com/
aaaaa




Posts : 20
Поени : 5430
Join date : 2009-07-26

Претставување на членовите Empty
ПишувањеПредмет: zDravo   Претставување на членовите I_icon_minitimeНед Jул 26, 2009 1:44 pm

ZzZ


Jas sum Zoran, me vikat zoki xD
nick na cs mi e zocx me znae pola makedonija .. Smile

POzz
Вратете се на почетокот Go down
tomashaker4e
Admin
Admin
tomashaker4e


Posts : 42
Поени : 5711
Join date : 2009-07-23
Age : 27

Претставување на членовите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Претставување на членовите   Претставување на членовите I_icon_minitimeНед Jул 26, 2009 2:03 pm

zocx напиша:
ZzZ


Jas sum Zoran, me vikat zoki xD
nick na cs mi e zocx me znae pola makedonija .. Smile

POzz
Здраво Зоки , и татко ми се вика така Very Happy и by the way , мене цела Македонија ме знае Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
thefogx
Редовен
thefogx


Posts : 39
Поени : 5462
Join date : 2009-07-25
Location : Скопје

Претставување на членовите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Претставување на членовите   Претставување на членовите I_icon_minitimeНед Jул 26, 2009 3:40 pm

Пола Македонија ? :0
Вратете се на почетокот Go down
http://db-campaign.freehostia.com/
invisible

invisible


Posts : 5
Поени : 5418
Join date : 2009-07-24
Age : 29

Претставување на членовите Empty
ПишувањеПредмет: about me and only me   Претставување на членовите I_icon_minitimeПон Jул 27, 2009 12:41 am

Zdravo, jas se vikam Martin, imam 14 godini site me znaat po prekarot macki Very Happy Mojot nick e *InV!$!BlE*, ziveam vo skopje vo naselbata Aerodrom. AKo sakate poveke informacii add me martinnbalive@yahoo.com
Вратете се на почетокот Go down
thefogx
Редовен
thefogx


Posts : 39
Поени : 5462
Join date : 2009-07-25
Location : Скопје

Претставување на членовите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Претставување на членовите   Претставување на членовите I_icon_minitimeПон Jул 27, 2009 1:14 pm

И јас сум од Аеродром, каде поточно си ?
Вратете се на почетокот Go down
http://db-campaign.freehostia.com/
protector-.^




Posts : 7
Поени : 5408
Join date : 2009-07-28
Age : 28
Location : stip,macedonia

Претставување на членовите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Претставување на членовите   Претставување на членовите I_icon_minitimeВто Jул 28, 2009 7:28 pm

pozz do site jas sum protector-.^ redovno igram na MaX HnS sigurno me znaeete inace se vikam BOBI i doagam od stip!
Вратете се на почетокот Go down
AjNStajN^

AjNStajN^


Posts : 13
Поени : 5417
Join date : 2009-07-26

Претставување на членовите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Претставување на членовите   Претставување на членовите I_icon_minitimeСре Jул 29, 2009 2:57 pm

Добар ден.. или што и да е.. Ја сум Иван од Чаир. Вечен ник шо сум го користел од коа почнаф да играм кантер па до сеа ми е AjNStajN^ и се надевам дека ќе бидам еден од најредовните играчи на MK-Gaming Hide'n'Seek серверот и тоа шо друго треба да правам..
Вратете се на почетокот Go down
aaaaa




Posts : 20
Поени : 5430
Join date : 2009-07-26

Претставување на членовите Empty
ПишувањеПредмет: hh   Претставување на членовите I_icon_minitimeЧет Jул 30, 2009 11:39 am

Зоки најубо име Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
tomashaker4e
Admin
Admin
tomashaker4e


Posts : 42
Поени : 5711
Join date : 2009-07-23
Age : 27

Претставување на членовите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Претставување на членовите   Претставување на членовите I_icon_minitimeПон Aвг 03, 2009 11:50 am

zocx напиша:
Зоки најубо име Very Happy
Tatko mi se vika Zoki Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Претставување на членовите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Претставување на членовите   Претставување на членовите I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Претставување на членовите
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
MK-Gaming :: Mk-Gaming :: Mk-Gaming Server-
Отиди до: